Partneriai

cf63d49e6fKonstrukcinių elementų rinkoje vartai, durys, staktos ir pavaros šiandien siejami su „Hörmann“ vardu. Šioje srityje „Hörmann“ įmonių grupė yra didžiausias gamintojas Europoje. Tai dešimtmečius trukusio nuolatinio šeimos bendrovės augimo, pasižyminčio naujovėmis, kokybės garantija bei dėmesiu klientams, rezultatas.

 


Roger TechnologyRoger technology - Viena iš pirmaujančių pasaulyje Italijos kompanijų. Su daugiau, nei 25 metų patirtimi, projektuoja, gamina ir parduoda kelio užtvarus skirtus gyvenamųjų, komercinių, pramoninių sričių sektoriams, automatizavimo sistemas vartams ir garažo durims.


Rankiniai tilteliai


 srs-servisasSRS servisas - maisto gamybos, šaldymo, prekybos įrangos eksploatacinė priežiūra (prekybos stelažai ir prekystaliai, kasų zonos įranga, birių produktų prekybos įranga, šaldytuvai, konvekcinės krosnys, mėsos produktų gamybos įranga.

 


ApsvidijaUAB "APSVIDIJA" - įkurta 1994 m., vėliau bendrovė buvo reorganizuojama, suteikiant pavadinimą, atitinkantį veiklos pobūdį - APSVIDIJA - Apsauginės Priešgaisrinės Signalizacijos, Vaizdo stebėjimo sistemų įrengimas.


Buhalterijos centras

BUHALTERIJOS CENTRAS - remdamasis geriausia buhalterinės apskaitos praktika, jau 10 metų teikia buhalterinės apskaitos paslaugas įvairių formų juridiniams asmenims. Tvarkoma tiek einamoji, tiek apleista įmonių, organizacijų apskaita, atliekamos revizijos, teikiamos apskaitos ir mokesčių konsultacijos. Be buhalterinių paslaugų taip pat teikiamos profesionalios įmonių steigimo, pardavimo ir pertvarkymo paslaugos, suteikiamas įmonės registracijos adresas Kaune ir Vilniuje.