img 1162014151741Automatinis cinkuotu plieniniu korpusu kelio užtvaras, skirtas kontroliuoti transporto srautus ir užtverti nuo 4m iki 6m pločio pravažiavimus. Komplektuojamas su reguliuojamo greičio 36Vdc varikliu, reduktoriumi, apsaugotu nuo pažeidimų, nulaužus užtvaro vamzdį, aliuminiu vamzdžiu su apsaugine briauna bei montažiniais elementais. Kokybė ISO 9001. Garantija 2 metai.

 

 

Integruota valdymo plokštė: lengvai išmontuojama ir sumontuojama tam, kad palengvintų aptarnavimą. Užtvaras gali būti montuojamas kaip kairinis arba dešininis. Lengvai subalansuojamas.

 

Praktiškas: alternatyvus energijos šaltinis gali būti lengvai patalpintas tam, kad nenutrūktų užtvaro darbas net ir dingus elektrai. Paprastas galinių išjungėjų reguliavimas.

 

Platūs pravažiavimai: dviem vienas priešais kitą esančiais barjerais galima užtverti pravažiavimus iki 8 ar net 12 metrų. Numatytas paprastas užtvarų sinchronizavimas.

 

Greitis reguliuojamas elektroniniu būdu: WIL4 minimalus atsidarymo laikas yra 3,5 sekundės WIL6 minimalus atsidarymo laikas yra 5 sekundės.

 

Apsauga nuo prispaudimų: ir atidarymo, ir uždarymo eigoje turi pavaros atpalaidavimo mechanizmą.

 

LED signalinės lemputės: ilgaamžės ir patvarios.

 

Agilik kelio užtvaro konstrukcija

Agilik konstrukcija 1p Patikima konstrukcija.
Didinant patikimumą, visi kelio užtvaro mechaniniai elementai, gaminami iš plieno ir bronzos. Aukšta gamybos kokybė ir intensyvumo bandymai, leidžia įrangai, be trukdžių, dirbti visa eksploatacijos laikotarpį. 
Agilik konstrukcija 2p LED apšvietimas.
Signaliniam apšvietimui naudojami LED diodai. Šviesos elementai išdėstyti viršutinėje užtvaro dalyje. Apšvietimo intensyvumas reguliuojamas valdymo bloku.
Agilik konstrukcija 3p Valdymo blokas.
Užtvaro darbo rėžimas reguliuojamas, skaitmeninio valdymo bloko pagalba. Kad būtų patogiau programuoti valdymo blokas yra įmontuotas viršutinėje užtvaro dalyje.
Agilik konstrukcija 4p Elipsinis kelio užtvaro vamzdis
Vamzdžio profilis- elipsinis su vertikale sustiprinimo briauna. Vamzdis pagamintas iš aliuminio. LED šviesos elementai integruoti vamzdžio profilyje. Šviesos intensyvumas programuojamas valdymo bloku.
Agilik konstrukcija 5p Vamzdžio tvirtinimas
Kelio užtvaro vamzdis tvirtinamas dvigubu aliuminio dangčiu tiesiai prie reduktoriaus veleno su originaliais «Roger Technology» pagamintais tvirtinimo elementais.
Agilik konstrukcija 6p Variklio reduktorius
Reduktoriaus korpusas pagamintas slėginio liejimo būdu. Visi dantračiai (dalys) pagaminti iš metalo. Sliekinė pavara pagaminta iš grūdinto plieno ir bronzos. Velenai sumontuoti su preciziniais guoliais.
Agilik konstrukcija 7p Šiuolaikinis reduktorius
Visi kelio užtvaro reduktoriaus dantračiai gaminami tik «Roger Technology» kompanijoje ir gaminami iš plieno ir bronzos. Reduktoriuje naudojami patikimi, tyliai dirbantys dantračiai, nes jų pasvirimo kampas 15 °.
Agilik konstrukcija 8p Tikslus nustatymas
Skaitmeninio bloko pagalba, kelio užtvaro vamzdis labai tiksliai pasiekia galines padėtis.
Agilik konstrukcija 9p Naujausia atblokavimo sistema
Dingus elektros tiekimui, originalios mechanizmo konstrukcijos dėka, kelio užtvarą labai lengva perjungti į rankinį valdymą.
Agilik konstrukcija 10p Balansinė spyruoklė
Balansinė spyruoklė parenkamas pagal vamzdžio ilgį. Visos «Roger Technology» spyruoklės sertifikuotos 100 000 darbo ciklų. Numatytas tikslus spyruoklės padėties nustatymas.
Agilik konstrukcija 11p Brushless 36V
Variklis pagamintas pagal BRUSHLESS technologiją, 36V įtampos ir pastovios srovės, leidžia skaitmeninio valdymo bloko pagalba sumažinti elektros sąnaudas.
Agilik konstrukcija 12p Impulsų skaičiuotuvas (Enkoderis)
Impulsų skaičiuotuvas sumontuotas ant variklio veleno, leidžia, dingus elektros tiekimui ar perėjus prie rankinio valdymo, užtvarą toliau eksploatuoti be papildomo eigos perprogramavimo.

 

Agilik 2