RogerRoger Technology automatikos komplektai varstomiems vartams, su 3 metrų ir 5 metrų pločio varčia, - idealus variantas tiems, kam būtina gauti maksimumą efektyvumo, komforto ir patogumo už prieinamą kainą. Garantija 3 metai.

 

Šį komplektą sudaro: 2 elektromechaninės 220V pavaros BE/200, valdymo blokas B70/2DC, nuotolinio valdymo blokas H93/RX22A/I su 2 dviejų kanalų pulteliais E80., fotoelementai R90/F4ES - 1 pora, su atidarymo ir uždarymo stabdžiais, atidarymo laikas 1,66m/s.

 

Papildomai galima ir švyturėlį.

 

Aprašymas:

Elektromechaninis pavara BRUSHLESS, žemos įtampos, ypač intensyvus naudojimas, su įmontuotu enkoderiu, negrįžtamas, idealiai tinka vartams su varčia iki 2,8 mt ilgio, su mechaniniu kamščiu atidarant ir uždarant.

Kaina 577€*

*Komplekto kaina

 

Varstomos pavaros variklis r20 05 1

Dėka paverstos variklio padėties, didelė traukos jėga pasiekiama naudojant tik vienos pakopos reduktorių, kas ženkliai sumažina pavaros svorį.

Pavaros sliekas r20 05 2

Variklio sukamas sliekas, per bronzinį dantratį perduoda sukimosi momentą pagrindiniam vartų eigos sliekui. Taip suderintos konstrukcijos medžiagos ženkliai sumažina trintį ir detalių susidėvėjimą.

Pavaros guoliai r20 05 3

Plieninis penkių pradžių, greitaeigis sriegis su mažos įpjovos žingsniu, kuris yra preciziškai nušlifuotas ir termiškai apdirbtas, laikomas dviem rutuliniais guoliais prie reduktoriaus ir žalvarine įvore priekinėje pavaros dalyje kas garantuoja tolygų jėgos paskirstymą per visą pavaros pagrindinį slieką. Dėl to pasiekiamas maksimalus konstrukcijos stabilumas.

Pavaros avarinis r20 05 4

Užblokuojamas reduktorius stabiliai laiko vartus be papildomų užraktų. Dingus elektrai vartus galima valdyti rankiniu būdu, pavaroje sumontuota patogi atblokavimo rankena su spyna.

Pavaros galiniai r20 05 5

Patogiai įmontuoti galiniai išjungėjai, pavaros viršutinėje dalyje, leidžia greitai ir tiksliai sureguliuoti vartų atsidarymo galines padėtis.

Pavaros pajungimas r20 05 6

Paleidimo kondensatorius ir galiniai išjungėjai sumontuoti pavaros korpuso viduje, tai supaprastina elektros pajungimo darbus. Užspaudžiamos jungtys leidžia saugiai ir hermetiškai pajungti kabelius.

 

Valdymo blokas, modelis: B70 2DCValdymo blokas r70 01

Universalus daugiafunkcinis valdymo blokas vienfaziams ~220 V varikliams vienos arba dviejų varčių vartams. Dėl mikroprocesinės logikos, plataus funkcijų ir darbo rėžimų pasirinkimas, suderinamumo su bet kuria priėjimo kontrolės sistema. Valdymo bloką galima panaudoti bet kurio ~220 V variklio tipo valdymui, įskaitant kitų gamintojų įrangą.

 

 

 

 

 

Elektrinė dalis

   
Techniniai duomenys BE20/200
Maitinimo įtampa (Vac) 230
Variklio vartojamoji galia (W) 200
Eksploatacinės savybės
Vartų atidarymas iki 90° (s) 15-20
Traukos jėga (N) 100-2200
Darbo ciklai per para 800
Parametrai
Darbinė temp. (C°) -25 +55
Apsaugos lygis (IP) 43
Pavaros svoris (kg) 7,9