RogerRoger Technology automatikos komplektai varstomiems vartams, su 3 metrų ir 5 metrų pločio varčia, - idealus variantas tiems, kam būtina gauti maksimumą efektyvumo, komforto ir patogumo už prieinamą kainą. Garantija 3 metai.

 

Šį komplektą sudaro: 2 elektromechaninės 220V pavaros R20/301, valdymo blokas R70 2AC, nuotolinio valdymo imtuvas R93/RX12/I su 2 dviejų kanalų pulteliais H80/TX22.

 

Papildomai galima komplektuoti fotoelementus (apsauga nuo vartų prispaudimo) ir švyturėlį.

 

Aprašymas:

Automatinių pavarų korpusas iš anoduoto aliuminio, atsparus išorės poveikiui.

Roger varstoma korpus

 

Varstomos pavaros variklis r20 05 1

Dėka paverstos variklio padėties, didelė traukos jėga pasiekiama naudojant tik vienos pakopos reduktorių, kas ženkliai sumažina pavaros svorį.

Pavaros sliekas r20 05 2

Variklio sukamas sliekas, per bronzinį dantratį perduoda sukimosi momentą pagrindiniam vartų eigos sliekui. Taip suderintos konstrukcijos medžiagos ženkliai sumažina trintį ir detalių susidėvėjimą.

Pavaros guoliai r20 05 3

Plieninis penkių pradžių, greitaeigis sriegis su mažos įpjovos žingsniu, kuris yra preciziškai nušlifuotas ir termiškai apdirbtas, laikomas dviem rutuliniais guoliais prie reduktoriaus ir žalvarine įvore priekinėje pavaros dalyje kas garantuoja tolygų jėgos paskirstymą per visą pavaros pagrindinį slieką. Dėl to pasiekiamas maksimalus konstrukcijos stabilumas.

Pavaros avarinis r20 05 4

Užblokuojamas reduktorius stabiliai laiko vartus be papildomų užraktų. Dingus elektrai vartus galima valdyti rankiniu būdu, pavaroje sumontuota patogi atblokavimo rankena su spyna.

Pavaros galiniai r20 05 5

Patogiai įmontuoti galiniai išjungėjai, pavaros viršutinėje dalyje, leidžia greitai ir tiksliai sureguliuoti vartų atsidarymo galines padėtis.

Pavaros pajungimas r20 05 6

Paleidimo kondensatorius ir galiniai išjungėjai sumontuoti pavaros korpuso viduje, tai supaprastina elektros pajungimo darbus. Užspaudžiamos jungtys leidžia saugiai ir hermetiškai pajungti kabelius.

 

Valdymo blokas, modelis: R70 2ACValdymo blokas r70 01

Universalus daugiafunkcinis valdymo blokas vienfaziams ~220 V varikliams vienos arba dviejų varčių vartams. Dėl mikroprocesinės logikos, plataus funkcijų ir darbo rėžimų pasirinkimas, suderinamumo su bet kuria priėjimo kontrolės sistema. Valdymo bloką galima panaudoti bet kurio ~220 V variklio tipo valdymui, įskaitant kitų gamintojų įrangą.

 

 

 

 

 

Elektrinė dalis

   
Techniniai duomenys R20/300
Maitinimo įtampa (Vac) 230
Linijinis srovės stiprumas (A) 1,1
Variklio vartojamoji galia (W) 200
Eksploatacinės savybės
Vartų atidarymas iki 90° (s) 18
Traukos jėga (N) 400÷3000
Darbo ciklas (%) 50
Parametrai
Darbinė temp. (C°) -25 +70
Apsaugos lygis (IP) 54
Pavaros svoris (kg) 7,2

 

Pavaros ismatavimai r20 2

Pavaros ismatavimai r20